מטבח גינה מאבן או מנירוסטה? מה מומלץ?

מטבחי חוץ

כאשר אנחנו קונים מטבח ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על מטבח גינה או על מטבח רגיל אנחנו צריכים להסתכל על שלושה דברים. קודם כל אנחנו צריכים להבטיח כי המטבח יהיה נוח לשימוש, שנית כל אנחנו צריכים להבטיח כי המטבח יהיה מעוצב ויפה במיוחד ושלישית אנחנו צריכים להסתכל על המחיר של המטבח. לכן כאשר אנחנו באים לענות לשאלה מטבח גינה מאבן טבעית או מנורסטה? מה עדיף? אנחנו צריכים לקחת בחשבון את שלושת הנושאים הללו. לאחר שנברר את כל הפרטים ונבין בדיוק מה האופציות העומדות לרשותנו נוכל להחליט האם אנחנו רוצים לקנות מטבח מנירוסטה או מאבן. חשוב גם שהמטבח יהיה בטיחותי וימנע פציעות עבור ילדים.

עליכם להבין גם כי אין כאן תשובה נכונה ויש אנשים אשר יעדיפו לקנות מטבח מאבן ויש אנשים אחרים אשר יעדיפו בכלל לקנות מטבח מנירוסטה וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לפעול בצורה חכמה וטובה.

למי לפנות בשביל עיצוב המטבח?

עיצוב מטבח חוץ

כבר אמרנו כי כאשר אנחנו שואלים את השאלה מטבח גינה מאבן או מנירוסטה? מה עדיף? אנחנו צריכים לתת את הדעת על השאלה כיצד נבטיח כי המטבח יהיה היפה ביותר שיש. על רקע זה עולה השאלה האם אנחנו צריכים לפנות אל אדם ספציפי בשביל עיצוב המטבח או שמא אנחנו יכולים למצוא דרך אחרת בכדי לעצב את המטבח היפה ביותר.

אם כן אתם צריכים להבין כי אתם לא צריכים לפנות אל מעצב גינות או מעצב פנים בשביל לבחור את המטבח היפה ביותר ומה שעליכם לעשות זה פשוט לפנות אל החנות שבה מכינים את המטבח כמו נילסן, וממנה לקבל טיפים והנחיות כיצד לעצב את המטבח היפה ביותר בשבילכם.

האם מטבח גינה יקר יותר מאשר מטבח רגיל?

יש לציין כי התחום של מטבחי חוץ הוא יחסית חדש בארץ ולכן ברור יש רבים אשר נמצאים עם סימני שאלה בנוגע למטבחי חוץ ובנוגע לשאלה האם הם שונים מאשר מטבחים רגילים. אחת השאלות החשובות ביותר היא האם מטבחים אלו יקרים יותר מאשר מטבחים פנימיים וזהו משהו שמטריד רבים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי העלות של המטבח תלויה אך ורק בכם ובשאלה מה אתם רוצים לשים בו.

עליכם לקחת בחשבון כי מטבח חיצוני בגינה יכול להיות הרבה יותר זול מאשר מטבח פנימי אך באותה מידה הוא יכול להיות גם הרבה יותר יקר והכול תלוי בשאלה איך אתם מעצבים אותו. לפרטים וייעוץ נוסף הכנסו.

ראו גם: דלתות כניסה | דלתות במבצע

המשיכו בקריאה:  5 טיפים לעיצוב מטבח חוץ >>

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת ייעוץ

מאמרים בנושא ריהוט ומטבחים

עיצוב מטבחי חוץ

מטבחי חוץ מחירים

היום יותר קל מאי פעם, להגיע למחיר הנכון של המוצר הנכון. בואו נדבר על הטרנד העולה בכל גני האירועים למיניהם- מטבחי חוץ, ונוביל אתכם צעד

קרא עוד »
מטבחי חוץ נילסן ישראל nielsen.co.il

מטבח גינה נירוסטה

נירוסטה הוא חומר מועדף שמאז ומתמיד היה משטח מושלם עבור הרבה מאוד מטבחים. בקולקציית המטבחים של נילסן ישראל, מככבים מטבח גינה נירוסטה שהוא החלום האולטימטיבי

קרא עוד »
חזית עץ מצופה

מטבח חוץ מתצוגה 

מטבחי חוץ הם הפתרון הכי חדשני היום, לגני אירועים, מסעדות ובתי קפה שיש להם גם חצר. עד היום בגני אירועים לדוגמה, היו נוהגים לשנע את

קרא עוד »
מטבחי חוץ נילסן ישראל

מטבחי חוץ לגינה

לפני כ-25 שנה חלה מהפכת הדיור הגדולה שיצרה את הישובים הכפריים: מודיעין, מכבים, רעות. אליהם הצטרפו אחר כך פרדס שנה, בת חפר ועוד היד נטויה

קרא עוד »