5 טיפים איך לבחור דלתות כניסה מעוצבות

דלתות מעוצבות

במאה ה-19 חל מעבר של אנשים מן הכפר אל העיר וצמח המעמד הבורגני. כחלק מכך התפתח המושג של פרטיות והנורמה נקבעה על כך כי כל אדם זכאי לחדר שלו במשפחה. כיום אי אפשר לדבר על חדר פרטי ללא דלת מתאימה ועל כן הבאנו בפניכם 5 טיפים איך לבחור דלתות כניסה מעוצבות וזאת בכדי להבטיח שהדלת שתקנו תהיה הטובה ביותר.

דלתות כניסה
דלת villa 1.0בחיפוי mt095
  1. שימו לב לחומר שממנו הן עשויות

הטיפ הראשון שהחלטנו להביא מתוך 5 טיפים איך לבחור דלתות כניסה מעוצבות זה העובדה שאתם צריכים לתת את הדעת על השאלה מאיזה חומר עשויה הדלת. עליכם להחליט האם אתם רוצים דלת מעץ או דלת מחומר אחר ולבחון כיצד החומר הזה מתמודד עם מים (המגיעים מניקיונות הבית) והאם הוא יפה או לא. 

      2. אל תשכחו לשים לב למחיר של הדלת

אי אפשר לדבר על קניית דלת חדשה לבית מבלי לשים לב למחיר. אנחנו צריכים לאזן בין הרצון שלנו להוזיל את עלות הדלת כמה שניתן ובין העובדה שסביר להניח כי דלת כניסה זולה תהיה פחות איכותית. לכן אנחנו צריכים למצוא את עמק השווה ולא לקנות את הדלת הזולה ביותר וכמובן לא היקרה ביותר.

    3. התאימו את הדלת לעיצוב של החדר

עליכם להבין כי לדלת יש השפעה אדירה על המראה של החדר שלכם בין אם היא סגורה ובין אם היא פתוחה ועל כן אתם צריכים להתאים את הדלת למראה של החדר כולו. רק כך תבטיחו כי הדלת תהיה לא רק מעוצבת אלא תואמת גם למראה החדר וזהו נושא חשוב ביותר.

    4. החליטו על רמת הבידוד של הדלת

נקודה נוספת שאתם חייבים להבין היא שיש משמעות אדירה לשאלה כמה הדלת מבודדת והאם היא מגינה מפני רעש או לא. עליכם גם לדעת כי כיום אפשר לקנות דלתות מבודדות נורא מבלי לשבור תכנית חיסכון ועל כן כדאי לחפש אחר הדלת המבודדת ביותר מכיוון שיש לכך השפעה גדולה על איכות החיים שלכם

    5. התאימו את הדלתות לשאר החדרים בבית

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שעליכם להבטיח כי הדלת תתאים לא רק לחדר שבו היא נמצאת אלא גם לשאר הבית. עליכם להתייחס אל עיצוב הבית וכך גם לבחירת הדלתות לבית כאל משהו הרמוני הקשור זה אל זה ועל פי זאת להחליט על המראה של הדלתות הפנימיות בבית. 

המשיכו בקריאה: איך לבנות מטבח חוץ? >>

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת ייעוץ

מאמרים מקצועיים

מאמרים בנושא ריהוט ומטבחים