מטבחי חוץ

לקראת הקיץ חידשנו את קולקציית המטבחים שלנו בחיפויים חדשים של גרניט פורצלן מחברות אירופיות באיכות גבוהה. 

גוף המטבח עשוי "ארגזי" אלומיניום ונצבע בקולקציית צבעי נילסן.

כחלק מההתחדשות נכנסו למניפה צבעים חדשים ומרעננים בקו העיצוב העכשווי ועל פי הטעם הישראלי.

אחד היתרונות הבולטים אצל מטבחי חוץ של נילסן היא היכולת להתאים את המטבח לצרכים של הלקוח ולא להתאים את "הצרכים של המטבח" ללקוח. 

כפי שקרוי בשפה המקצועית CUSTOM MADE. 

עיצוב מבנה של מטבחי חוץ, יחידות אחסון שונות, מגירות או דלתות. ההחלטה אילו מוצרים נלווים לשלב במטבח והיכן למקמם הם רק חלק מהחלטות שהלקוח יכול לקבל בעיצוב המטבחים שלנו.

המינוח CUSTOM MADE הוא חלק בלתי ניפרד מהDNA של חברת כפיר נילסן. במקרים רבים נעשים פיתוחים מיוחדים ללקוחות עם צרכים פונקציונליים ועיצוביים של מטבחי חוץ שלהם ולמוצרים נוספים שבסל החברה.

יתרון נוסף היא היכולת להתאים מטבחי חוץ בין המשטח גרניט העליון של המטבח המגיע בעובי של 12 מ"מ לבין חיפוי הגרניט הדק המיושם על חזיתות האלומיניום. 

שניהם עשויים אותו חומר ומגיעים מאותה החברה. שילוב זה מכונה TOTAL DESIGN ומאפשר עיצוב של המטבח כ"גוש" אחד העשוי מאותו החומר.

את מבנה האלומיניום  המיוחד, היכולת לעצב על פי בחירה והחזיתות המיוחדות שלנו שילבנו בשיתוף פעולה עם המותג COYOTE האמריקאי המתמחה ביצור של מוצרים נלווים לתעשיית הברביקיו וחווית האירוח בחצר.

כחלק ממוצרי החברה ניתן לשלב במטבחים של נילסן סוגים שונים של מטבחי חוץ, גריל לצליית הבשר, קטנים וגדולים, מונעים ע"י גז או גחלים וגם משולבים בשתי שיטות ההנעה השונות.

בנוסף ניתן לשלב כירות בגדלים ועוצמות שונות למנת התוספת המוגשת בארוחה.

מסל המוצרים השלם ניתן להתרשם בקטלוג מטבחי החוץ של נילסן.

אז אחרי שהסברנו מהם המאפיינים היחודיים של המטבחים שלנו הגיע הזמן להזכיר את הנושא הכי חשוב בעולם מטבחי חוץ – הבשר. 

אבל למען האמת זו כבר לא המומחיות שלנו.