מטבחי חוץ

לקראת הקיץ חידשנו את קולקציית המטבחים שלנו בחיפויים חדשים של גרניט פורצלן מחברות אירופיות באיכות גבוהה. 

גוף המטבח עשוי "ארגזי" אלומיניום ונצבע בקולקציית צבעי נילסן.

כחלק מההתחדשות נכנסו למניפה צבעים חדשים ומרעננים בקו העיצוב העכשווי ועל פי הטעם הישראלי.

אחד היתרונות הבולטים אצל מטבחי חוץ של נילסן היא היכולת להתאים את המטבח לצרכים של הלקוח ולא להתאים את "הצרכים של המטבח" ללקוח. 

כפי שקרוי בשפה המקצועית CUSTOM MADE. 

עיצוב מבנה של מטבחי חוץ, יחידות אחסון שונות, מגירות או דלתות. ההחלטה אילו מוצרים נלווים לשלב במטבח והיכן למקמם הם רק חלק מהחלטות שהלקוח יכול לקבל בעיצוב המטבחים שלנו.

המינוח CUSTOM MADE הוא חלק בלתי ניפרד מהDNA של חברת כפיר נילסן. במקרים רבים נעשים פיתוחים מיוחדים ללקוחות עם צרכים פונקציונליים ועיצוביים של מטבחי חוץ שלהם ולמוצרים נוספים שבסל החברה.

יתרון נוסף היא היכולת להתאים מטבחי חוץ בין המשטח גרניט העליון של המטבח המגיע בעובי של 12 מ"מ לבין חיפוי הגרניט הדק המיושם על חזיתות האלומיניום. 

שניהם עשויים אותו חומר ומגיעים מאותה החברה. שילוב זה מכונה TOTAL DESIGN ומאפשר עיצוב של המטבח כ"גוש" אחד העשוי מאותו החומר.

את מבנה האלומיניום  המיוחד, היכולת לעצב על פי בחירה והחזיתות המיוחדות שלנו שילבנו בשיתוף פעולה עם המותג COYOTE האמריקאי המתמחה ביצור של מוצרים נלווים לתעשיית הברביקיו וחווית האירוח בחצר.

כחלק ממוצרי החברה ניתן לשלב במטבחים של נילסן ישראל סוגים שונים של מטבחי חוץ, גריל לצליית הבשר, קטנים וגדולים, מונעים ע"י גז או גחלים וגם משולבים בשתי שיטות ההנעה השונות.

בנוסף ניתן לשלב כירות בגדלים ועוצמות שונות למנת התוספת המוגשת בארוחה.

מסל המוצרים השלם ניתן להתרשם בקטלוג מטבחי החוץ של נילסן.

אז אחרי שהסברנו מהם המאפיינים היחודיים של המטבחים שלנו הגיע הזמן להזכיר את הנושא הכי חשוב בעולם מטבחי חוץ – הבשר. 

אבל למען האמת זו כבר לא המומחיות שלנו.

ישראל היא כידוע ארץ חמה ונעימה עם מזג אוויר נוח ברוב ימות השנה, המתאים לשהייה ובילו בחוץ. פרט לעובדה שאנחנו מרבים לטייל בחוץ, גם בעת שהותנו בבית אנחנו מרבים לשבת במרפסת, או לשבת בגינת הבית אחר הצהריים ובכל שעות היום. החצר או הגינה והמרפסת כבר מזמן הפכו לסלון שני שלנו. 

השטחים הגובלים בחוץ, הם תמיד מקום מועדף ונעים לאירוח בימות האביב והקיץ. מטבחי גינה בחוץ הם אחד האלמנטים הפופולאריים היום בתכנון אדריכלי של בתים פרטיים, וילות גדולות,ובמקרה של דירות, מטבחי חוץ. הם מתאימים ונוחים יותר לארוחות מנגל ביום העצמאות,לחגיגות יומהולדת המוניות עם ילדים  ולחגיגות משפחתיות.

מטבחי חצר או מטבחי גינה, יעילים יותר מהסיבות הבאות: סיבה ראשונה היא גודל המקום. מטבחי גינה וגם מטבחי חצר, הם בדרך כלל מקום עם מרחב פיזי גדול,ובדרך כלל הם יותר גדולים מהסלון, לכן הם מאפשרים לכמות גדולה ביותר של חוגגים וסועדים לחגוג ולהיות ביחד בלי להרגיש צפיפות יתר, ועדיין הם משדרים תחושה אינטימית של סעודה במטבח.

סיבה שנייה היא נוחות האירוח למארחים, המרחק. למי יש כוח לרוץ כל רגע למטבח הבית ולבשל ולחמם את האוכל ואז לרוץ חזרה החוצה, כשבדרך האוכל מתקרר, עדיף כמובן שהמטבח יהיה בקרבת האורחים בחוץ ואז המארחת או המארחים לא ירגישו מחוץ לעניינים, ויוכלו תוך כדי האירוח להיות חלק מהשיח והחבורה.

מטבח חוץ הממוקם במרפסת, בחצר או בגינה, מעבר להיותו קרוב אל האורחים, מאפשר תחושת ארוחה אינטימית במטבח עם האוויר הנעים של החוץ.  

היום בכל בנייה של בית פרטי עם חצר או גינה, ובכל תכנון בנייה של דירה חדשה המתהדרת במרפסת גדולה, מתכננים ובונים גם תשתית של חשמל ומים מתאימה להתקנת מטבחי חוץ.

בעת בחירה ועיצוב של מטבחי חוץ במרפסת הבית או מטבחי חצר בחצר הבית הגדולה, ואף מטבחי גינה הממוקמים בגינת הבית, ניתן לבחור במגוון רחב ואיכותי של סגנונות עיצוב שונים של מטבחים.

ניתן להגיע ולהתרשם באולמות התצוגה וניתן גם לראות באתר האינטרנט, את תמונות המטבחים ואת המפרט המדויק של החמרים האיכותיים מהם עשויים המטבחים, השיש העליון, ארונות האחסון המגרות ועוד.

מומלץ לבחור מטבחי גינה לחצר, המגיעים מחברות אירופאיות המבטיחות איכות גבוה. לאחרונה ניתן לרכוש קולקציית מטבחים בחיפויים חדשים של גרניט ופורצלן, כאשר גוף המטבח עשוי ארגזי אלומיניום במגוון צבעים מרהיבים ומרעננים ובקו עיצובי מסוגנן ומודרני המתאים לטעם הישראלי.

ניתן גם להתאים את מטבחי הגינה בחוץ לפי צרכי הלקוח המשתנים, כמו עיצוב המבנה של המטבח, וגם סידור ועיצוב יחידות האחסון השונות, או למי שרוצה, ניתן להוסיף תוספות של מגירות או דלתות, כל אלו ניתנים לשילוב במטבח על פי צרכי הלקוח וסגנון העיצוב המתאים לו.

התאמה אישית היא שם המשחק היום, ובמקרים רבים ניתן לקבל פיתוחים מיוחדים בעיצוב המטבח עבור לקוחות עם צרכים פונקציונאליים או עיצוביים ספציפיים להם.

איכות החומר ממנו עשויים מטבחי גינה חשובה לעין ארוך מכיוון שעליהם לעמוד בתנאי מזג אוויר משתנים, הם צריכים להיות גם יפים, מעוצבים וצבעוניים המשרים אווירה נעימה בעת הסעודה אבל גם עמידים במיוחד. 

ניתן להתאים בין משטח הגרניט העליון של המטבח שעוביו כ 12 מילימטר. עם אותו סוג של חיפוי גרניט דק המיושם על חזיתות האלומיניום ובכך להשיג מטבח גם יפה וגם איכותי.

עשוי לעניין אותך גם: דלתות כניסה | דלתות פנים