מטבח לגינה

מטבח לגינה

עולם הבילוי בגינה הפרטית, בעיקר בימי הקיץ החמים בארץ, מוציא את בעלי הבתים הפרטים החוצה אל הגינה, שהרבה פעמים הופכת למרכז החיים, כאמור בעיקר בקיץ עבור כולם. כולם מחפשים את הבריזה של הערב ורוצים להימלט לפעמים גם מהקור המקפיא של המזגן. רואים אוויר טבעי וגם ליהנות מהגינה היפה שהתקינו בחצר הבית.

אבל כאשר יושבים בחוץ בחצר, רוצים גם לעשות עוד דברים. לפעמים משחקים במשחקי שולחן, לפעמים עורכים איזו ארוחת ערב. אז מתחילים לרוץ פנימה והחוצה כדי להביא את כלי האוכל, הסירים וכל מה שצריך. הריצה הזו פנימה והחוצה מעייפת ומתישה. יש כאלה שרק בגלל זה לא אוכלים בחוץ בגינה שלהם, רק מהמחשבה כמה הם צריכים לרוץ פנימה והחוצה.

אבל אם יש לכם מטבח גינה, כי פניתם לחברה שמייצרת מטבחי גינה והתקנתם לכם אחד בחצר, אתם מסודרים גם בקיץ וגם בחורף.

הטרנד החדש בכל בית פרטי - מטבח לגינה

יש אנשים שגרים בבית פרטי והחצר שלהם הפכה למקום בו הם מבלים יותר מאשר בתוך הבית, במיוחד בערבי הקיץ בהם יש איזו בריזה שאסור לפספס. הרבה פעמים עורכים ארוחת ערב למשפחה בחצר, או מזמינים אורחים ורוצים לפתוח שולחן. הבעיה- המטבח של הבית רחוק מהחצר וכדי להתחיל להרים ארוחה כזו צריך להתחיל לרוץ הלוך וחזור.

זה לא קורה אם יש לכם מטבחי גינה- כלומר אתם לא צריכים יותר מאחד. מטבח גינה זה מטבח עשוי מנירוסטה שאתם מציבים בחצר הבית הפרטי שלכם, וזה בעצם המטבח של החצר. אתם לא צריכים להשתמש במטבח של הבית, רק במטבח הזה שיש בו גם כיריים לבישול, גם כיור, גם מדיח ובעצם כל מה שצריך כדי להשתמש בו. יש בו גם שטחי אחסון ואפילו כלי אוכל ובישול משלו, כך נחסכת מכם הריצה פנימה והחוצה.

גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניים במוצרים נוספים, כגון: זכוכית למטבח, מטבח חיצוני, מטבחי חוץ ובנוסף מטבחי חוץ מנירוסטה.

ארוחת ערב עדיפה במטבח לגינה

מקובל לראות את זה במקומות שונים בארץ. בשלנים שהפכו את יכולות הבישול שלהם לפרנסה. הם מארחים קבוצות ויחידים לארוחות בוקר, צהריים וערב. הם עושים את זה פעמים רבות מחוץ לבית שלהם, בחצר או בגינה. לצורך כך הם מתקינים מטבחי גינה בחצר שלהם ובהם בעצם מתרחשת כל פעולת הבישול ועוד.

מטבח גינה מנירוסטה הוא המטבח שפועל בחצר, ואין צורך להשתמש במטבח הביתי. יש לו את כל הציוד והאביזרים של מטבח רגיל, כלי אוכל ובישול, כיור מים, ומקומות אחסון בהתאמה אישית.

על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר לחצו כאן

לתיאום פגישת ייעוץ